W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Wizy dla firm - WizaSzybko.pl

Oferta dla biznesu

 

Zamawianie wiz z Wiza Szybko to nie tylko krótki czas oczekiwania i niskie ceny.  Zamawiając wizy na podróże służbowe, szkolenia, targi czy tym podobne wydarzenia do Rosji, Chin, Indii lub Białorusi możesz otrzymać w pakiecie bardzo korzystne warunki ubezpieczeń podróżnych,  hoteli, przejazdów oraz atrakcyjne rabaty.

Wiele lat doświadczenia w branży potwierdza naszą skuteczność, a najlepszą rekomendacją dla naszych usług jest zadowolenie i zaufanie klientów. Naszą domeną jest szybkość działania i skuteczność. Powierzając zadanie w nasze ręce masz pewność, że zapewnimy Ci najwyższą jakość i komfort realizacji celów.

Zapytaj nas o szczegóły oferty biznesowej, albo po prostu opisz swoje potrzeby. Nasi wykwalifikowani konsultanci niezwłocznie odpowiedzą i doradzą najlepsze rozwiązania.

Grupowe zamawianie wiz

 

Jedną z naszych ofert jest zamawianie wiz dla grup zorganizowanych np. pracowników lub klientów. Grupowe wizy z Wiza Szybko to duża oszczędność czasu, a także atrakcyjne warunki cenowe i płatności.

Dla biur podróży mamy szczególne warunki współpracy. Napisz już teraz, a nasz konsultant skontaktuje się z tobą i przedstawi naszą ofertę.

Captcha Code

Click the image to see another captcha.

Proszę przepisać znaki z obrazka
 

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Niezależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1.
01-866 Warszawa

)4.01 i 05.01.2017 biuro jest czynne do godz. 15.00
tel. 22 350 69 49 (pon - pt  9.00-17.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg