W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Wizy do Białorusi - WizaSzybko.pl

Najbardziej popularnym typem wizy na Białoruś są wizy biznesowe, prywatne, turystyczne lub wizy tranzytowe. Do uzyskania wizy tranzytowej wymagana jest wiza do kraju docelowego np do Rosji. Aby otrzymać wizę należy pobrać wniosek wizowy dostępny poniżej, wypełnić go na komputerze, a następnie wypełniony wniosek wydrukować i podpisać tak jak w paszporcie oraz przygotować paszport i zdjęcie.   


Żeby zapisać wniosek na komputerze, bez otwierania go w przeglądarce kliknij tu: Białoruski wniosek wizowy.

  Do skutecznego złożenia wniosku będziesz potrzebować nastepujące dokumenty:

 • Paszport ważny minimum trzy miesiące licząc od daty zakończenia terminu ważności wizy na wjazd na Białoruś, oraz posiadający co najmniej dwie czyste strony
 • Aktualna fotografia, wykonana nie wcześniej, niż na pół roku przed złożeniem wniosku wizowego. Parametry fotografii: kolorowe zdjęcie na jasnym tle o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, twarz z zamkniętymi ustami zajmująca 70-80% fotografii zwrócona prosto, bez nakrycia głowy (oprócz osób noszących nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania lub tradycji narodowych, pod warunkiem, że z takim nakryciem głowy osoba aplikująca o wizę jest na zdjęciu w swoim paszporcie).
 • Ubezpieczenie, które można u nas zamówić w trakcie wypełniania formularza. Jeżeli posiadasz już własne ubezpieczenie wpisz jego nazwę w odpowiednią rubrykę kwestionariusza i polisę wyślij do nas razem z pozostałymi dokumentami.
W zależności od rodzaju wizy, należy dostarczyć dodatkowe dokumenty:
 • Wiza turystyczna
- podanie od białoruskiej firmy turystycznej wzór które można zamówić też u nas lub potwierdzona bezpośrednio z hotelu rezerwacja
 • Wiza prywatna
- kserokopia paszportu osoby zapraszającej (strony z danymi osobowymi oraz strona z meldunkiem)
- zaproszenie (oryginał) od osoby prywatnej wystawione przez białoruski urząd miagracji i obywatelstwa
 • Wiza służbowa 
- podanie ( pobierz wzór ) od firmy białoruskiej na papierze firmowym adresowane do Wydziału Konsularnego Ambasady Białorusi
 • Wiza tranzytowa
ważną wizę do państwa docelowego, oraz jej ksero;
- kopię biletu lotniczego (kolejowego) lub ubezpieczenie;
- podanie od firmy (dla kierowców).

Co jeszcze muszę wiedzieć:

 • W przypadku wiz wyrabianych w trybie normalnym cała procedura wizowa trwa w Konsulacie około 7 dni 
 • W przypadku wiz ekspresowych  1 – 2 dni.
 • Pośrednictwo tylko 99,00 PLN
 • Opis procedur  i cennik opłat znajduje się tutaj.
 • O innych typach wiz do Białorusi oraz wymaganych dokumentach, można przeczytać  tutaj

 

Często zadawane pytania o Wizę do Białorusi

 

Jaki jest czas oczekiwania na wyrobienie wizy białoruskiej?

pytanie

Wizę białoruską można wyrobić w dwóch trybach. Tryb normalny: czas oczekiwania na wyrobienie wizy w konsulacie 1 tydzień, tryb ekspresowym 2 dni robocze.

odpowiedz

Czy ubiegając się o wizę na Białoruś mogę przedstawić ksero paszportu czy musi być to oryginał?

pytanie

Ubiegając się o wizę trzeba przedstawić oryginał paszportu.

odpowiedz

Czy jadąc służbowo na Białoruś na kilka dni muszę mieć zaproszenie?

pytanie

W konsulacie Republiki Białoruś w Warszawie zaproszenie (chadatajstvo na specjalnym druku) jest wymagane. We wniosku wizowym należy wpisać dokładne dane firmy (wraz z adresem i numerem telefonu) które są na zaproszeniu (chadatajstvo). 

odpowiedz

Mam wykupione ubezpieczenie zdrowotne, które działa na terytorium całego świata. Czy mogę je przedstawić w konsulacie Białorusi ubiegając się o wizę?

pytanie

 W konsulacie honorowane są tylko ubezpieczenia firm Signal Iduna, Axa, Europa. Jeżeli nie masz takiej polisy możesz ją wykupić za naszym pośrednictwem.

odpowiedz

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Niezależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1.
01-866 Warszawa

)4.01 i 05.01.2017 biuro jest czynne do godz. 15.00
tel. 22 350 69 49 (pon - pt  9.00-17.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg