W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Wizy do Indii - WizaSzybko.pl

 Najbardziej popularnym typem wizy jest wiza turystyczna. Aby ją otrzymać należy wypełnić kwestionariusz na stronie rządu Indii oraz przygotować paszport, zdjęcię i wydruk rezerwacji biletu lotniczego (szczegóły poniżej).

Po kliknięciu w przycisk poniżej zostaniesz przekierowany na stronę główną indyjskiego systemu wizowego, tam należy kliknąć pomarańczowy przycisk Online Visa Application i wypełnić formularz wizowy. W razie kłopotów skontaktuj się z nami.


 

Do skutecznego złożenia wniosku będziesz potrzebować nastepujące dokumenty:

  • Paszport ważny minimum rok od daty uzyskania wizy, oraz posiadający przynajmniej dwie puste strony.
  • aktualne zdjęcie wykonane nie wcześniej, niż na pół roku przed złożeniem wniosku wizowego. Parametry fotografii: kolorowe zdjęcie na jasnym tle o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, twarz z zamkniętymi ustami zajmująca 70-80% fotografii zwrócona prosto, bez nakrycia głowy (oprócz osób noszących nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania lub tradycji narodowych, pod warunkiem, że z takim nakryciem głowy osoba aplikująca o wizę jest na zdjęciu w swoim paszporcie).
  • Wydruk rezerwacji biletu lotniczego lub kopia biletu w obie strony
  • Odpowiednie ubezpieczenie podróżne, które można u nas zamówić w trakcie wypełniania formularza - nie jest wymagane, ale zalecane

Co jeszcze muszę wiedzieć:

  • Pośrednictwo tylko 99 PLN
  • Opis procedur  i cennik opłat znajduje się tutaj.
  • O innych typach wiz do Indii oraz wymaganych dokumentach, można przeczytać tutaj.

 

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Niezależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1.
01-866 Warszawa

)4.01 i 05.01.2017 biuro jest czynne do godz. 15.00
tel. 22 350 69 49 (pon - pt  9.00-17.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg