W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Wizy do Rosji - WizaSzybko.pl 


W terminie 22 - 24.02.2017 Konsulaty Federacji Rosyjskiej są zamknięte. Prośba uwzględnić przedłużone terminy otrzymania wiz przy planowaniu wyjazdów do Rosji

Informujemy, że konsulaty Federacji Rosyjskiej w Warszawie, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu wprowadzili możliwość składania wniosków wizowych dla wiz turystycznych w trybie ekspresowym. 

Najbardziej popularnym typem wizy do Rosji jest wiza turystyczna. Aby ją otrzymać należy wypełnić kwestionariusz na naszej stronie oraz przygotować paszport i jedno zdjęcie (szczegóły poniżej). Jednym z elementów wizy turystycznej do Rosji jest voucher który można wykupić za pośrednictwem naszego biura. 

Profesjonalnie pośredniczymy także we wszystkich formalnościach związanych z innym typem wiz - wiza biznesowa do Rosji (w tym zaproszenia biznesowe, rezerwacja hoteli, transfery w Rosji, bilety lotnicze i bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne). Obsługujemy naszych klientów na terenie całego kraju. 
 

 

 Do skutecznego złożenia wniosku będziesz potrzebować nastepujące dokumenty:

  • Paszport ważny minimum pół roku, licząc od daty zakończenia terminu ważności wizy na wjazd do Rosji musi mieć dwie, leżące obok siebie, czyste strony.
  • Aktualna fotografia, wykonana nie wcześniej, niż na pół roku przed złożeniem wniosku wizowego. Parametry fotografii: kolorowe zdjęcie na jasnym tle o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, twarz z zamkniętymi ustami zajmująca 70-80% fotografii zwrócona prosto, bez nakrycia głowy (oprócz osób noszących nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania lub tradycji narodowych, pod warunkiem, że z takim nakryciem głowy osoba aplikująca o wizę jest na zdjęciu w swoim paszporcie).
  • Ubezpieczenie, które można u nas zamówić w trakcie wypełniania formularza. Jeżeli posiadasz już własne ubezpieczeniewpisz jego nazwę w odpowiednią rubrykę kwestionariusza i polisę wyślij do nas razem z pozostałymi dokumentami.
  • Oficjalne zaproszenie tzw. voucher, który jest integralną częścią składanego wniosku wizowego. Jeżeli takiego nie posiadasz to go dla Ciebie przygotujemy.

Warto  wiedzieć:

  • Pośrednictwo tylko 80 PLN
  • Opis procedur  i cennik opłat znajduje się tutaj.
  • O innych typach wiz do Rosji oraz wymaganych dokumentach, można przeczytać tutaj.

Wizy do Rosji są wydawane przez Konsulaty Federacji Rosyjskiej.

Konsulat w Warszawie obsługuje mieszkańców województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie;
Konsulat w Poznaniu obsługuje mieszkańców województwa: wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie;
Konsulat w Gdańsku obsługuje mieszkańców województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko – mazurskie;
Konsulat w Krakowie obsługuje mieszkańców województwa: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

 

Często zadawane pytania o Wizę do Rosji

 

Jakie informacje powinna zawierać polisa ubezpieczeniowa?

pytanie

Polisa musi zawierać takie informacje jak: imię i nazwisko, data urodzenia, daty od kiedy do kiedy polisa jest ważna (muszą się one pokrywać z terminem wyjazdu do Rosji), informację, że polisa działa na terytorium całego świata lub Federacji Rosyjskiej i że suma ubezpieczenia jest nie mniejsza niż 30 tys. Euro. Aby uniknąć przykrych niespodzianek możesz bezpiecznie wykupić ubezpieczenie za naszym pośrednictwem.

odpowiedz

Na maksymalnie jaki czas przyznawana jest wiza turystyczna do Rosji?

pytanie

Wiza turystyczna do Rosji jest wizą jednokrotną maksymalnie do 30 dni pobytu na terytorium Rosji. Wiza Rosyjska jest wizą datowaną. Oznacza to, że wiza jest ważna w takim terminie jaki został podany na wniosku wizowym, a nie od momentu przekroczenia granicy.

odpowiedz

Pod jaki konsulat podlega mój paszport?

pytanie

Konsulat w Warszawie obsługuje województwa mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie
Konsulat w Gdańsku obsługuje województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodniopomorskie
Konsulat w Krakowie obsługuje województwa: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Konsulat w Poznaniu obsługuje województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie.

odpowiedz

Czy wizę do Rosji można przedłużyć?

pytanie

Niestety nie. Wizy nie można przedłużyć. Po wygaśnięciu wizy i w celu ponownego odwiedzenia Rosji należy ponownie aplikować o wizę.

odpowiedz

Czy rosyjski wniosek wizowy mam wypełnić samodzielnie?

pytanie

Oczywiście wniosek wizowy można wypełnić samodzielnie. Aby uniknąć jednak błędów wypełnij na naszej stronie kwestionariusz wizowy. Na jego podstawie my przygotujemy wniosek wizowy i prześlemy go do wydruku i podpisu.

odpowiedz

O jaką wizę należy się ubiegać chcąc odwiedzić znajomych w Rosji?

pytanie

Aby ubiegać się o wizę prywatną (w odwiedziny) należy mieć zaproszenie potwierdzone przez Ministerstwo w Rosji w oryginale. Nie mając zaproszenia ze strony rosyjskiej można spokojnie ubiegać się o wizę turystyczną.

odpowiedz

Jaki jest czas oczekiwania na wizę turystyczną do Rosji?

pytanie

Standardowo czas oczekiwania na wizę wynosi 7-8 dni roboczych. Wizę turystyczną można zrobić również w trybie ekspresowym (czas oczekiwania do 5 dni roboczych). Należy pamiętać, że wizy turystycznej w ekspresie niestety nie wyrobimy w każdym konsulacie. Proszę zwrócić uwagę, że Wiza Szybko nie bierze udziału w procesie podejmowaniu decyzji o przyznaniu wizy. Decyzja o przyznaniu wizy do Rosji należy wyłącznie do konsulatu.

odpowiedz

Czy dokumenty do wizy rosyjskiej muszę złożyć osobiście?

pytanie

Dokumentów do wizy nie trzeba składać osobiście. Można je przesłać do naszego biura kurierem. Po otrzymaniu wizy my również możemy odesłać dokumenty kurierem do klienta.

odpowiedz

Czy jadąc do Rosji przez terytorium Białorusi potrzebuję jakichś dodatkowych dokumentów?

pytanie

Wybierając się do Rosji pociągiem lub samochodem przez terytorium Białorusi należy mieć w paszporcie wizę tranzytową przez Białoruś. Można ją również wyrobić za naszym pośrednictwem.

odpowiedz

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Niezależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1.
01-866 Warszawa

)4.01 i 05.01.2017 biuro jest czynne do godz. 15.00
tel. 22 350 69 49 (pon - pt  9.00-17.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg