W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Wizy do Rosji - WizaSzybko.pl

Informujemy, że od 20.01.2014 konsulaty Federacji Rosyjskiej w Warszawie i Gdańsku wprowadzili możliwość składania wniosków wizowych dla wiz turystycznych w trybie ekspresowym. 
Najbardziej popularnym typem wizy do Rosji jest wiza turystyczna. Aby ją otrzymać należy wypełnić kwestionariusz na naszej stronie oraz przygotować paszport i jedno zdjęcie (szczegóły poniżej). Jednym z elementów wizy turystycznej do Rosji jest voucher który można wykupić za pośrednictwem naszego biura. 

Profesjonalnie pośredniczymy także we wszystkich formalnościach związanych z innym typem wiz - wiza biznesowa do Rosji (w tym zaproszenia biznesowe, rezerwacja hoteli, transfery w Rosji, bilety lotnicze i bilety na wydarzenia sportowe i kulturalne). Obsługujemy naszych klientów na terenie całego kraju. 
 

 

 Do skutecznego złożenia wniosku będziesz potrzebować nastepujące dokumenty:

  • Paszport ważny minimum pół roku, licząc od daty zakończenia terminu ważności wizy na wjazd do Rosji musi mieć dwie, leżące obok siebie, czyste strony.
  • Aktualna fotografia, wykonana nie wcześniej, niż na pół roku przed złożeniem wniosku wizowego. Parametry fotografii: kolorowe zdjęcie na jasnym tle o wymiarach 3,5 x 4,5 cm, twarz z zamkniętymi ustami zajmująca 70-80% fotografii zwrócona prosto, bez nakrycia głowy (oprócz osób noszących nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania lub tradycji narodowych, pod warunkiem, że z takim nakryciem głowy osoba aplikująca o wizę jest na zdjęciu w swoim paszporcie).
  • Ubezpieczenie, które można u nas zamówić w trakcie wypełniania formularza. Jeżeli posiadasz już własne ubezpieczeniewpisz jego nazwę w odpowiednią rubrykę kwestionariusza i polisę wyślij do nas razem z pozostałymi dokumentami.
  • Oficjalne zaproszenie tzw. voucher, który jest integralną częścią składanego wniosku wizowego. Jeżeli takiego nie posiadasz to go dla Ciebie przygotujemy.

Warto  wiedzieć:

  • Pośrednictwo tylko 75 PLN
  • Opis procedur  i cennik opłat znajduje się tutaj.
  • O innych typach wiz do Rosji oraz wymaganych dokumentach, można przeczytać tutaj.

Wizy do Rosji są wydawane przez Konsulaty Federacji Rosyjskiej.

Konsulat w Warszawie obsługuje mieszkańców województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie;
Konsulat w Poznaniu obsługuje mieszkańców województwa: wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie;
Konsulat w Gdańsku obsługuje mieszkańców województwa: kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko – mazurskie;
Konsulat w Krakowie obsługuje mieszkańców województwa: małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, podkarpackie.

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Nie zależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1
01-866 Warszawa


tel. 22 350 69 49 (pon - sob  9.00-18.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg

Najczęściej zadawane pytania

Czy muszę się osobiście stawić w konsulacie / ambasadzie w Warszawie, albo innym mieście?

pytanie

Korzystając z Wiza Szybko możesz załatwić wizę całkowicie bez wychodzenia z domu. Wszystkie formalności w urzędach wykonamy za ciebie - oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze na dojazdy. Bardzo rzadko zdarza sie, że konsul żąda osobistego stawiennictwa.

odpowiedz

Jakie dokładnie pobieracie opłaty i za co?

pytanie

Dokładny koszt usługi zależy od zamówionych opcji. Cennik można znaleźć na tutaj.

odpowiedz

Ile czasu trwa procedura?

pytanie

Załatwienie wizy do Rosji w zależności od opcji trwa 7-9 dni w opcji normalnej, lub 3-6 dni w opcji ekspres.

Wiza na Białoruś: normalnie 5-9 dni, a w opcji ekspres 2-4 dni.

Wiza do Chin: normalnie 6-9 dni, a w opcji ekspres 4-6 dni. Możemy też zaproponować super ekspres w 2 dni.

Wiza do Indii: 20 dni.

Przy czym  należy pamiętać, że zawsze lepiej zgłosić się wcześniej przed planowaną podróżą.

odpowiedz

Mieszkam w Warszawie, czy mogę dostarczyć dokumenty i podpisać wniosek w waszym biurze, zamiast czekać na kuriera?

pytanie

Oczywiście! Nasze biuro mieści się pod adresem ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1, 01-866 Warszawa i chętnie wita wszystkich klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

odpowiedz

Czy korzystanie z serwisu Wiza Szybko jest bezpieczne dla moich danych osobowych?

pytanie

Dokładamy wszelkich starań, żeby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo naszym klientom. Dlatego kwestionariusze wizowe wysyłane są ze stron zabezpieczonych połączeniem szyfrowanym SSL. Nigdy nie wysyłaj kwestionariusza jeśli twoja przeglądarka nie pokazyje symbolu zamkniętej kłódki. Więcej czytaj tu.

odpowiedz

Jakie wizy mogę otrzymać i jakie dokładnie dokumenty są wymagane dla danego typu wizy?

pytanie

Szczegółowy opis typów wiz, jak i wszystkich dokumentów niezbędnych do otrzymania danego typu wizy można znaleźć na poniższych stronach:


odpowiedz
więcej 
mniej