tel. 22 350 69 49

Mongolia:

Koszt wizy:
Pośrednictwo
115 zł
Opłata konsularna
60 EUR
Opłata bankowa
20 zł
Koszt wizy: 399.60 zł

Od 1 stycznia 2016 r., obywatele Polski są zobowiązani do posiadania wizy mongolskiej. uzyskanie wizy na granicy jest nie możliwe.

Najbardziej popularnym rodzajem wiz do Mongolii jest wiza turystyczna i wiza tranzytowa. Aby otrzymać wizę turystyczną wystarczy tylko kilka chwil (bez stania w kolejkach i dojazdów). Wydrukuj i wypełnij wniosek wizowy (dostępny poniżej), przygotuj paszport, jedno zdjęcie oraz wydruk rezerwacji lotniczej i hotelowej (szczegóły poniżej). W przypadku wizy tranzytowej, oprócz wniosku wizowego, paszportu i zdjęcia, będziesz potrzebował wizy do kraju docelowego, np. Chin.

Po przygotowaniu dokumentów dostarcz je do nas osobiście bądź za pośrednictwem kuriera. Gdy wiza do Mongolii będzie gotowa, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia sposobu jej odbioru (osobiście w biurze lub przesłanie kurierem).

Do skutecznego złożenia wniosku będziesz potrzebować nastepujące dokumenty:

  • Paszport ważny minimum pół roku, licząc od daty zakończenia planowanej podróży;
  • Aktualna fotografia, wykonana nie wcześniej, niż na pół roku przed złożeniem wniosku wizowego. Parametry fotografii: kolorowe zdjęcie na jasnym tle o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm, twarz z zamkniętymi ustami zajmująca 70-80% fotografii zwrócona prosto, bez nakrycia głowy (oprócz osób noszących nakrycie głowy zgodnie z zasadami swojego wyznania lub tradycji narodowych, pod warunkiem, że z takim nakryciem głowy osoba aplikująca o wizę jest na zdjęciu w swoim paszporcie).
  • Wydruk rezerwacji biletu lotniczego w obie strony (jeśli nie posiadasz rezerwacji, możesz jej dokonać za naszym pośrednictwem) - wiza turystyczna.
  • Wydruk rezerwacji hotelowej na cały okres pobytu w Mongolii (jeśli nie posiadasz rezerwacji, możesz jej dokonać za naszym pośrednictwem) - wiza turystyczna.
  • Wiza do kraju docelowego - wiza tranzytowa.

Co jeszcze powinienem wiedzieć:

  • Pośrednictwo tylko 115,00 PLN
  • Opis procedur i cennik opłat znajduje się tutaj.
  • Ubezpieczenie na czas podróży, które można u nas zamówić - nie jest wymagane, ale zalecane.


Najczęściej zadawane pytania:


1.
Pytanie
1.
Drugie pytanie