tel. 22 350 69 49

O firmie:

WizaSzybko.pl to marka, która na rynku obecna jest już od wielu lat. Domeną naszej działalności jest szybkość działania, skuteczność, profesjonalizm i niezawodność.

Posiadane przez nas doświadczenie potwierdza naszą skuteczność, a najlepszą rekomendacją dla naszych usług jest zaufanie i zadowolenie Klientów. Swoją ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, biznesowych, jak również biur podróży. Powierzając zadanie w nasze ręce możecie mieć Państwo pewność, że zapewnimy Wam najwyższą jakość i komfort realizowanych celów.

Wizy do Rosji, Białorusi, Chin – szybko i bez wychodzenia z domu

Fundamentem naszej działalności jest wiza do Rosji i voucher do Rosji. Swoim Klientom pomagamy uzyskać także wizy do Chin, wizy do Białorusi i Indii, wizy do Mongolii i Wietnamu, oraz do wielu innych krajów objętych obowiązkiem wizowym. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu wygodę na naprawdę wysokim poziomie. Dbamy o to, aby każdy z Państwa mógł uzyskać niezbędną wizę w sposób szybki i wygodny, bez wychodzenia z domu. Jedyne, co musicie Państwo zrobić, to wybrać odpowiedni kraj z górnego menu, wypełnić kwestionariusz i kliknąć „wyślij”. Całą resztą, a więc wszelkimi formalnościami urzędowymi zajmiemy się my.

Z dumą możemy przyznać, że dzięki nam i naszym działaniom możecie Państwo oszczędzić czas, nerwy i pieniądze. To dzięki nam nie musicie tracić czasu na dojazdy do urzędów. Nie musicie też denerwować się stojąc w długich kolejkach.

Korzystając z Wiza Szybko załatwicie wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów, niskie ceny i w pełni kompleksową usługę.

Operatorem marki WizaSzybko.pl jest spółka Baltic Tour Poland sp. z o.o.
ul. Miła 2
00-180 Warszawa


Jak działa WizaSzybko