W celu lepszej obsługi naszych klientów, prawidłowego działania serwisu, oraz do celów statystycznych korzystamy z cookies. Ich obsługę można wyłączyć w swojej przeglądarce internetowej, jakkolwiek wtedy niektóre funkcje mogą nie działać poprawnie.

 
Wiza Szybko na Google+
Wiza Szybko na YouTube

Voucher do Rosji - WizaSzybko.pl

Voucher jest dokumentem wystawianym przez rosyjskie firmy posiadające odpowiednie uprawnienia, jest on niezbędny przy składaniu wniosku o wizę do Rosji. Aby otrzymać voucher do Rosji, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Przygotowujemy dwa rodzaje voucherów: do 14 dni (cena 99 PLN) i do 30 dni (cena 149 PLN). Po wypełnieniu wniosku należy wpłacić odpowiednią kwotę na konto podane poniżej.

Baltic Tour sp. z o.o.
92 1440 1185 0000 0000 0646 2968  - PKO BANK POLSKI
tytułem: "voucher - imię i nazwisko" 

W celu przyspieszenia procedury prześli na adres biuro@wizaszybko.pl potwierdzenie dokonania przelewu. Voucher otrzymasz  w wiadomości e-mail. Będziesz musiał go wydrukować i dołączyć do wniosku wizowego.


 
Pola wymagane
 

 

Często zadawane pytania o Voucher do Rosji

  

Czy do wyrobienia wizy turystycznej do Rosji konieczny jest voucher turystyczny (tzw. poparcie wizowe)?

pytanie

Tak, aby wyrobić wizę do Rosji, koniecznie potrzebny jest voucher turystyczny. Voucher turystyczny jest to potwierdzenie przyjêcia zagranicznego turysty wystawiane przez rosyjską firmę turystyczną (posiadająca odpowiednie zezwolenia), która występuje jako tzw. instytucja zapraszająca. Jeśli nie posiadasz takiego vouchera, możesz go otrzymać za naszym pośrednictwem.

odpowiedz

Czy voucher turystyczny i rezerwacja hotelowa to jest to samo?

pytanie

Voucher turystyczny do Rosji i rezerwacja hotelowa w Rosji są to różne rzeczy. Jeśeli go nie masz wyrabiając wizę za naszym pośrednictwem otrzymasz od nas voucher.

odpowiedz

Jak szybko można otrzymać voucher turystyczny do wizy do Rosji?

pytanie

Voucher turystyczny za pośrednictwem naszego serwisu wizaszybko.pl możesz otrzymać w ciągu 30 minut w trakcie dnia pracy.

odpowiedz

Czy można kupić sam voucher turystyczny do Rosji, i wyrobić samemu wizę?

pytanie

Tak, za pośrednictwem naszego serwisu możesz dokonać zakupu tylko samego voucheru turystycznego do Rosji, uprawniającego do uzyskania odpowiedniej rosyjskiej wizy turystycznej.

odpowiedz

WIZA bez wychodzenia z domu

 

Wiza_szybko.jpg


Korzystając z Wiza Szybko załatwisz wizę bez wychodzenia z domu, bez poprawiania błędów, bez wypełniania papierowych formularzy, bez czekania w długich kolejkach. Łatwe i szybkie - takie jest zamawianie wizy z Wiza Szybko. Gwarantujemy skuteczne złożenie wniosku, brak ukrytych kosztów i w pełni kompleksową usługę.
 

jak to działa?  strzaleczka.jpg

Oferta biznesowa

 

Oferta_biznesowa.jpg


Organizujesz wyjazd dla pracownika lub większej grupy na konferencję lub szkolenie? Potrzebujesz większą ilość wiz dla pracowników? A może zajmujesz się organizowaniem wycieczek? Niezależnie czy potrzebujesz tylko wiz, czy pomoc w pełnej organizacji wyjazdu - sprawdź naszą ofertę dla firm - możemy dać Ci znacznie więcej niż myślisz.

czytaj więcej  strzaleczka.jpg

Kontakt

 

Kontakt.jpg

Wiza Szybko


ul. Podczaszyńskiego 17 A, lok 1.
01-866 Warszawa

)4.01 i 05.01.2017 biuro jest czynne do godz. 15.00
tel. 22 350 69 49 (pon - pt  9.00-17.00)
tel. 22 349 22 89
fax22 349 28 81
email:

więcej  strzaleczka.jpg