tel. 22 350 69 49

Dla klientów biznesowych:

Oferta dla biznesu

Zamawianie wiz z Wiza Szybko to nie tylko krótki czas oczekiwania i niskie ceny. Zamawiając wizy na podróże służbowe, szkolenia, targi czy tym podobne wydarzenia do Rosji, Chin, Indii lub Białorusi możesz otrzymać w pakiecie bardzo korzystne warunki ubezpieczeń podróżnych, hoteli, przejazdów oraz atrakcyjne rabaty.

Wiele lat doświadczenia w branży potwierdza naszą skuteczność, a najlepszą rekomendacją dla naszych usług jest zadowolenie i zaufanie klientów. Naszą domeną jest szybkość działania i skuteczność. Powierzając zadanie w nasze ręce masz pewność, że zapewnimy Ci najwyższą jakość i komfort realizacji celów.

Zapytaj nas o szczegóły oferty biznesowej, albo po prostu opisz swoje potrzeby. Nasi wykwalifikowani konsultanci niezwłocznie odpowiedzą i doradzą najlepsze rozwiązania.

Grupowe zamawianie wiz

Jedną z naszych ofert jest zamawianie wiz dla grup zorganizowanych np. pracowników lub klientów. Grupowe wizy z Wiza Szybko to duża oszczędność czasu, a także atrakcyjne warunki cenowe i płatności.

Dla biur podróży mamy szczególne warunki współpracy. Napisz już teraz, a nasz konsultant skontaktuje się z tobą i przedstawi naszą ofertę.